Tepaná krajka – návod – Kované šperky

tepana-krajka-navod

Naučte sa vyrábať nádherné šperky. Od prsteňov až po jedinečné náhrdelníky zdobené drahými kameňmi.  Tepaná krajka a kované šperky – návod a online kurz aj pre začiatočníkov.

Kurz tepaná krajka (kované šperky) vás prevedie svetom tvorenia. Tvorenie, pre ktoré nemusíte mať žiadny extra talent, len chuť sa naučiť niečo nové. Ak milujete šperky alebo vás baví tvoriť, v tomto kurze sa naučíte výnimočnú a pritom jednoduchú a lacnú metódu výroby nádherných šperkov.

Krok po kroku pochopíte, ako tepaním a kovaním drôtov vyrobiť jedinečné prstienky, náramky, špirály aj zložité náhrdelníky a iné šperky. Metóda tepanej  krajky vám otvorí nové obzory a možnosti výroby šperkov pre seba, svoje kamarátky alebo dokonca na zákazku.

V kurze “Tepaná krajka” sa dozviete:

  • aké pomôcky a materiály pre výrobu šperkov potrebujete
  • kde si všetko zaobstarať a na čo si dať pozor
  • ako pracovať s drôtom a aké sú základné tvary
  • aké existujú spôsoby tepania (kovania)
  • ako umiestniť do šperkov rôzne ozdoby a drahé kamene
  • ako si vyrobiť prstienky, jednoduché šperky aj zložitejšie náhrdelníky
  • ako pracovať intuitívne a bez akýchkoľvek nákresov

Vďaka kurzu tepaná krajka – Kované šperky aj pre začiatočníkov budete vedieť vyrábať šperky ako profík. A aj keď nebudete mať v pláne ich predávať, získate jedinečné darčeky pre svoju mamu, kamarátky alebo dcéry. Deti s vami môžu dokonca šperky aj tvoriť a zhruba od desiatich rokov už výrobu tepanej krajky a kovaných šperkov zvládnu úplne samé.

Lektorka Bohdana Goliášová vás v kurze tiež naučí, že pre tvorenie nepotrebujete nič dopredu navrhovať a ani nemusíte byť rodený umelec alebo výtvarník. Ukáže vám, ako si šperky vyrobíte len podľa svojej intuície, fantázie a pocitov a že zdanlivé chyby v priebehu výroby často vedú k tým najkrajším a najzaujímavejším šperkom.

S lektorkou Bohdanou sa ľahko naučíte, ako vyrobiť základné tvary i veľké zložité šperky a tiež šperkové komponenty, aby ste ich už nikdy nemuseli kupovať.

> Vstup do kurzu “Tepaná krajka – Kované šperky” je dnes ZDARMA!

Do kurzu sa prihlásilo už viac ako 956 účastníkov!