Šitie topánok pre začiatočníkov – ako si vyrobiť topánky

sitie-topanok-doma

Naučte sa, ako si vyrobiť topánky – tie najlepšie a najoriginálnejšie kožené topánky, ktoré vám skvele padnú. V tomto praktickom online kurze sa dozviete presný postup Ako si ušiť topánky doma.

Vďaka kurzu “Šitie topánok pre začiatočníkov” sa krok za krokom najprv naučíte vyrobiť krásne kožené náramky a peňaženky. Svoje skúsenosti potom zúročíte v druhej časti kurzu, kde sa naučíte vyrobiť originálne a hlavne pohodlné topánky a obuv priamo na mieru.

Za podobné topánky dáte v obchodoch alebo u obuvníka desiatky EUR, tu si ich vyrobíte naozaj sami v pohodlí domova a pod vedením skúsenej lektorky. Navyše len za náklady na materiál a pomôcky.

V kurze šitia topánok sa dozviete:

  • aké pomôcky sú potrebné pre prácu s kožou
  • ako strihať, farbiť, zlepovať a zošívať kožu
  • ako vyrobiť krásne kožené náramky a originálne peňaženky
  • ako vyrobiť dobre padnúci (barefoot) topánky na mieru a podľa svojich predstáv

ako si vyrobiť topánky

Lektorkou kurzu je Veronika Mocová. V kurze “Šitie topánok pre začiatočníkov” vám odovzdá aj veľa praktických tipov a rád, čoho sa pri práci s kožou vyvarovať aj ako opraviť prípadné chyby.

Vďaka nim si trúfnete vyrobiť náramky, peňaženky a topánky nielen pre seba, ale napríklad aj svojim deťom, partnerovi alebo blízkym. Budete mať dokonca dostatok informácií na to, aby ste sa výrobou barefoot topánok mohli začať aj živiť.

> Vstup do kurzu “Šitie topánok pre začiatočníkov”  je dnes ZDARMA!

Do kurzu sa prihlásilo už viac ako 4115 účastníkov!