Šitie detských topánok – návod a online kurz

šitie detských topánok

V kurze „Šitie detských topánok“ získate množstvo praktických tipov a rád formou online vidí. Naučíte sa vyrobiť detské topánky “od A po Z ” krok za krokom a prehľadne. Budete tak môcť šiť topánky pre svoje deti alebo vytvoriť pekné a užitočné darčeky pre svojich blízkych.

Kurz “Šitie detských topánok” je kurzom pokračovacím. Ak ste absolventom predchádzajúceho videokurzu “šitie topánok pre začiatočníkov“, iste vás vo videokurze nič nemôže prekvapiť.

Ak ste však podľa videokurzu ešte nešili, nevadí. Stačí, keď si ušijete svoju vastnú peňaženku podľa návodu v lekcii č. 3 zadarmo, kde získate základné zručnosti ako pracovať s kožou a môžete sa potom bez probémov pustiť aj vy do videokurzu „Šitie detských topánok“.

Na detských topánkach môže byť práve ten vzor alebo obrázok, ktorý sa bude páčiť vašim deťom. Fantázii sa medze nekladú.

šitie detských topánok

V kurze sa naučíte:

  • ako vyrobiť strih na detské topánky od veľkosti 17-30
  • ako vybrať potrebný materiál
  • ako spolu jednotlivé diely zošiť
  • ako ušiť ručne topánky, ku ktorým nepotrebujete žiadne zvláštne pomôcky
  • ako bonus sa naučíte zabúchať ručne sedlárske nity

Naučíte sa tiež pracovať s kožou a nemusíte skončiť len pri výrobe detských topánok. Mnohí sa radi po tejto skúsenosti pustia napríklad aj do výroby kabeliek a iných kožených doplnkov. Podľa kurzov lektorky Veroniky Mocovej už šije viac ako tisíc ľudí a na jej kurzy si môžete prečítať desiatky nadšených recenzií.

V lekcii č. 4 si potom môžete stiahnuť hotové strihy na detské topánky a tiež odkaz na eshop, kde si môžete zakúpiť všetok potrebný materiál a pomôcky.

Vstup do kurzu “šitie detských topánok je teraz ZDARMA!

Do kurzu sa zapojilo už viac ako 1159 účastníkov!