Háčkovanie pre začiatočníkov – video

V online kurze Háčkovanie pre začiatočníkov sa dozviete všetky potrebné informácie a praktické postupy na to, aby ste si zvládli v pohodlí domova uháčkovať krásne doplnky.

Háčkovanie pre začiatočníkov

Objavte kúzlo krásneho remesla háčkovania a naučte sa háčkovať ako profesionál v online video kurze “Háčkovanie pre začiatočníkov”.

Háčkovanie je jednou z krásnych a kreatívnych techník ručných prác. Dáva priestor vytvoriť textíliu buď pevnú, ktorá sa dá využiť napr. ako pekný obal na hrnček či kvetináč alebo jemnú uháčkovať čipkovou štruktúru pre romantický šál či pléd a prikrývku.

V online kurze Háčkovanie pre začiatočníkov sa dozviete všetky potrebné informácie a praktické postupy na to, aby ste si zvládli v pohodlí domova uháčkovať krásne doplnky.

V kurze Háčkovanie pre začiatočníkov sa krok za krokom dozviete:

  • všetko o materiáloch a pomôckach
  • ako prechádzať v háčkovaní do inej farby
  • niekoľko zaujímavých háčkovacích techník
  • ako krok za krokom uháčkovať obal na hrnček
  • ako uháčkovať nádherné prikrývky a čiapky
  • a mnoho ďalších užitočných tipov a rád

Háčkovanie sa stane vaším spoločníkom pre chvíle pohody, radosti, relaxácie, vo vlaku, na lavičke v parku a môže byť tiež kratochvíľou pri stretnutiach s ostatnými vyznávači kreatívneho háčkovanie.

Háčkovanie - kurz pre začiatočníkov

Kurzom háčkovania pre začiatočníkov vás prevedie lektor Přemysl Knap. Mnohoročné skúsenosti úspešnej tvorby a lektorovanie v živých kurzoch sú zárukou skvelej možnosti naučiť sa pevným základom a osvojiť si zaujímavú ručnú techniku, ktorá sa vyvíjala po stáročia a dnes má aj svoju novú, modernú tvár. Tipy a triky, ktoré obsahuje tento online kurz vám vaše začiatky a vlastnú tvorbu veľmi uľahčia.

Vstup do kurzu “Háčkovanie pre začiatočníkov” je dnes ZDARMA!

Do kurzu sa prihlásilo už viac ako 142 účastníkov!