Ako Vycvičiť Psa – Online Kurz

ako vycvičiť psa

V online Video kurze Výcvik psa – Praktická poslušnosť psa pre každodenný život, dostanete od lektorky Márie Trauškeovej kompletný a zrozumiteľný návod, ako so psom cvičiť, ako na povely pre psa a tiež napríklad ako odnaučiť psa skákať alebo ťahať keď je na vôdzke.

Kurz VÝCVIK PSA  je určený pre všetkých začínajúcich psíčkarov aj tých, ktorí so svojim psom riešia nejaké nevhodné správanie. Na praktických príkladoch sa naučíte, ako so psom alebo šteniatkom pracovať.

Dozviete sa ako je možné s využitím pozitívnej motivácie naučiť psa základnú poslušnosť, zamedziť nežiaducemu správaniu a ako si uľahčiť váš spoločný každodenný život.

V kurze výcvik psov sa naučíte:

  • ako odnaučiť šteňa všetko hrýzť
  • ako odnaučiť psa močiť doma
  • ako naučiť psa základné povely
  • aké sú triky na chytré psie hlavičky
  • ako odnaučiť psa skákať
  • ako odnaučiť psa ťahať na vodítku
  • ako odnaučiť psa štekať na cudzích ľudí alebo psov

vycvik-psov-povely-pre-psa

Vďaka videám získate kompletné a jasné inštrukcie, ako so psom trénovať, aby vám rozumel a bol ochotný vykonávať cviky nielen poctivo, ale aj s radosťou.

Možno máte doma šteniatko a premýšľate, ako ho odnaučiť močiť po byte, aby nehrýzlo všetko na čo dosiahne, neštekalo na psov a ľudí alebo neťahalo na vôdzke.

Na druhej strane ho iste chcete naučiť základné povely labka, sadni, ľahni, poď sem, zostaň, alebo ho naučiť spať v jeho pelechu. Odpovede na všetky vaše otázky nájdete v kurze “Praktická poslušnosť psa pre každodenný život“.

Táto online škola pre majiteľov psov uľahčí výcvik psov začiatočníkom aj pokročilým chovateľom. S poslušným a vycvičeným psom bude váš život jednoduchší a užijete si spolu veľa šťastných a príjemných chvíľ.

O lektorovi: Marie Trauškeová – Kynológ

“Kynológii sa aktívne venujem od roku 2005. V mojej rodinnej chovateľskej stanici chovám plemená chodských psov a welsh corgi pembroke. So svojimi psami chodím na súťaže a výstavy a vo všetkých týchto disciplínach máme veľmi pekné úspechy. Neustále sa snažím vzdelávať v oblasti kynológie a veľmi ma to baví. Vždy sa snažím trénovať tak, aby aj psy práca so mnou bavila a aby cvičenia rozvíjali ich mozog. Psa vnímam predovšetkým ako partnera a priateľa. Posledných niekoľko rokov som pracovala ako redaktor pre kynologické časopisy.”

 

Vstup do kurzu “Ako Vycvičiť Psa” je dnes ZDARMA!

Do kurzu sa zapojilo už viac ako 343 účastníkov!