Kurz fotografovania – Ako správne fotografovať

Kompletné odhalenie TAJOMSTIEV profesionálnych FOTOGRAFOV. Naučte sa, Ako správne fotografovať a tvoriť jedinečné snímky a zábery ako foto-profík. Teraz 4 lekcie online kurzu fotografovania ZDARMA!

Kurz fotografovania

Tajomstvo fotografieTajomstvo fotografie – Kompletné odhalenie TAJOMSTIEV profesionálnych FOTOGRAFOV v online kurze fotografovania. Naučte sa, ako správne fotografovať a tvoriť jedinečné snímky a zábery ako foto-profík.

Dnes získate 3 ONLINE lekcie ZDARMA!

Jedna kompozícia, jeden fotoaparát a dvaja fotografi rovná sa dve diametrálne odlišné fotografie. Keď dvaja fotia to isté, nikdy to nie je to isté. Fotografovať dokáže každý, ale vytvárať kvalitné zábery je vecou kreativity, šikovnosti a v neposlednom rade aj vedomostí a skúseností.

Profesionálni fotografi majú svoje tajomstvá – v online kurze “Tajomstvo fotografie” vám ich prezradia.

Naučte sa zachytiť čaro scény v tom najlichotivejšom svetle, odhaľte tajomstvo fotografie! Primárnym cieľom online kurzu “Tajomstvo fotografie” je nielen osvojenie si základných princípov profesionálneho fotografovania portrétov, momentiek, skupinových fotografií a krajiniek, ale aj povzbudenie osobnej kreativity a zručnosti. Naučíte sa hľadať, vidieť a zachytiť kúzlo prítomného okamihu.

Kurz fotografovania je zameraný na základné pravidlá kompozície a expozície, tajomstvá rôznych druhov osvetlenia, vyváženie bielej, odhalenie princípov dlhej expozície, nočných snímok a makrofotografie. Všetky nové poznatky môžete ihneď prenášať do práce s fotoaparátom. Budete fotiť, fotiť a fotiť.

Pre koho je určený kurz fotografovania? Na kurze Tajomstvo fotografie je vítaný každý, kto:

  • miluje fotografovanie a túži sa v tomto umení zdokonaliť,
  • chce povýšiť svoje amatérske zábery na novú úroveň,
  • nevie fotografovať a chce sa to naučiť,
  • má chuť stráviť čas s fotoaparátom a v príjemnej atmosfére,
  • Na kurze je vítaný každý obdivovateľ umeleckého fotografovania.
  • Tajomstvá fotografie sú určené pre amatérov, príležitostných fotografov, ale aj pre profesionálov hľadajúcich príležitosti pre zdokonalenie svojich záberov. Kurz vám ukáže nové perspektívy fotografovania, naučí vás pozerať sa na svet očami fotografa, nachádzať čaro okamihu a prenášať ho do fotografie.

tajemstvi-fotografie

V čom spočíva tajomstvo umeleckého fotografovania?

Jedinečnosť záberu vychádza zo schopnosti fotografa vidieť a zachytiť. Tá stojí na vedomostiach o základných pravidlách kompozície, tajoch expozície a charakteristikách prirodzeného, umelého a bleskového svetla. Tkvie aj v schopnosti premyslieť a naplánovať si záber a v šikovnosti v správnej chvíli stlačiť spúšť fotoaparátu.

Tajomstvo fotografovania je postavené na celom súbore tipov a trikov fotografovania portrétov, rodinných fotografií, momentiek, krajiniek, architektúry, makro, HDR a nočných snímok. Iné postupy sa uplatňujú pri fotografovaní osôb, iné pri zachytávaní ohňostrojov, architektonických skvostov a ďalších zaujímavých objektov.

Byť majstrom fotografie znamená zameriavať sa súčasne na svetlo, pozadie i fotografovaný objekt. Fotografovanie si vyžaduje hľadať a nachádzať jedinečné čaro okamihu. Tieto a mnohé ďalšie tajomstvá vám odhalí skúsený lektor v rámci kurzu Tajomstvo fotografie.

O lektorovi kurzu

Procesom od schopnosti vidieť až k schopnosti zachytiť jedinečný okamih vás prevedie skúsený lektor a fotograf Pavel Fara. Jeho život je o fotografovaní a jeho fotografie sú o živote. Fotografovanie je jeho koníčkom a od roku 2003 aj profesiou. V rámci kurzu fotografovania vám s radosťou odhalí tajomstvo svojich vlastných fotografií.

Dnes získate 3 lekcie ZDARMA hneď po registrácii do kurzu!

 >> Ďalšie informácie <<

Do kurzu už vstúpilo už viac ako 8 966 účastníkov !